Nowość. Najnowszej generacji laser Pikosekundowy.

Od dzisiaj oferta naszej kliniki wzbogaciła się o mocno poszukiwane zabiegi za pomocą technologii pikosekundowej. Najnowszej generacji laser Pikosekundowy PICOCARE 450 firmy WonTech wszedł na stałe w skład naszej ciągle powiększającej się bazy technologii medycznych.

Za pomocą tego lasera, będziemy mogli państwu zaoferować najbardziej efektywne zabiegi z zakresu odmładzania twarzy, redukcji blizn i rozstępów oraz usuwania tatuaży i makijażu permanentnego. Frakcyjne końcówki zabiegowe w połączeniu z ultrakrótkim impulsem światła (450ps) dają niesamowitą skuteczność w leczeniu blizn potrądzikowych oraz odmładzającym toningu skóry twarzy.

Od maja do sierpnia bieżącego roku oferujemy również duży rabat dla pacjentów, którzy zdecydują się na zabiegi pikosekundowe w naszej klinice.

Zapraszamy serdecznie.

 

Może Cię zainteresuje

Estetyka i Piękno EVA RF
Aktualności

Estetyka i Piękno EVA RF

Serdecznie zapraszamy na zabiegi jedynym na Śląsku aparatem EVA RF– który jest bezinwazyjnym, nieoperacyjnym urządzeniem do leczenia wewnętrznych jak i zewnętrznych narządów płciowych. Delikatne podgrzanie tkanek falą radiową daje natychmiastowe efekty u pacjentek z poporodowymi uszkodzeniami krocza, menopauzalnym zanikiem warg sromowych

Komórki Macierzyste
Aktualności

Krew Pępowinowa – Komórki Macierzyste -PBKM

Współpracujemy z Polskim Bankiem Komórek Macierzystych. W naszej klinice odbywają się konsultacje z położną oraz konsultantem PBKM Katarzyna Kurek, która przybliży Państwu temat komórek macierzystych, oraz zaprezentuje jak korzystać z KTG home. Zestawy, doradztwo, szkolenia oraz słuchanie tętna u płodu.

Back To Top