skip to Main Content
null

Tomasz Zaorski

Specjalista urolog

Tomasz Zaorski

Zdał europejski egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł FEBU – Fellow of European Board of Urology ( członek Europejskiej Rady Urologii) – nadawanego przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne.
Absolwent Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – 2009r.

Od 2011 roku jest asystentem w szpitalu specjalistycznym im. Prof. E.Michałowskiego w Katowicach przy ulicy Strzeleckiej 9.
Szpital ten oferuje pełen zakres procedur diagnostycznych i leczniczych w tym operacji z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych (m.in. laparoskopowych). Doktor Tomasz Zaorski jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Nieustannie zdobywa doświadczenie i doskonali umiejętności zabiegowe uczestnicząc w licznych zjazdach i szkoleniach krajowych i zagranicznych ( ESOU – Rzym, Praga EAU-Madryt, Monachium, Londyn, Staż w zakresie małoinwazyjnego leczenia kamicy moczowej – Turyn, kurs w zakresie prostatektomii radykalnej – Monachium, wielokrotny uczestnik kursów dotyczących ultrasonografii układu moczowego, w tym USG przezodbytniczego – TRUS oraz USG jamy brzusznej organizowanych przez Roztoczańską Szkolę Ultrasonografii).
Posiada odpowiednie doświadczenie i aktualną wiedzę opartą o najnowsze wytyczne Europejskiego Towarzystwa Urologicznego , aby w sposób kompleksowy przeprowadzać diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego mężczyzn i kobiet.

Specjalistyczny gabinet urologiczny oferuje:

– konsultacje urologiczne
– diagnostykę i leczenie i prowadzenie pacjentów z chorobami układu moczowo-płciowego
– kwalifikację i kierowanie do zabiegów urologicznych ( pełen zakres operacji urologicznych)
– wizyty kontrolne po leczeniu zabiegowym i zachowawczym
– USG układu moczowo-płciowego
– badania profilaktyczne

Tomasz Zaorski – ZnanyLekarz.pl

Back To Top Call Now Button +48 663 838 845