skip to Main Content

Agata Jaskólska

Dr n. ekonomicznych
konsultant do spraw rozwoju biznesu

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Od roku 2005 nieprzerwanie pracuję w branży medycznej i medycyny estetycznej.Od roku 2013, przez 3 lata zajmowałam stanowisko dyrektora generalnego w firmie Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej z siedzibą w Krakowie.
W moich kompetencjach było tworzenie strategii firmy i zarządzania całym zespołem. Ponadto budowałam taktykę marketingową w mediach i prowadziłam negocjacje handlowe. W moich obowiązkach miałam zapisane także zarządzanie finansami firmy Bona Dea.W roku 2017 założyłam własną firmę – “dr Agata Jaskólska Interim Management”.Teraz doradzam w small businessie Polski południowej.
Pracuję dla firm będących w fazie tworzenia i rozwoju, lub dla tych firm, które potrzebują restrukturyzacji – bo słabiej radzą sobie na rynku.

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę, obserwuję nowe trendy w zarządzaniu i staram się je aplikować „moim” firmom. W dalszym ciągu prowadzę działalność naukową. Jestem autorką publikacji „Negocjacje biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem fazy przygotowań” w kwartalniku Edukacja Ekonomistów i Menedżerów.

W pracy cenię profesjonalizm i ludzi wytrwałe dążących do celu. Dla mnie, liczy się zawsze końcowy efekt, jednak nie za każdą cenę. Osiągnięty cel, to za każdym razem ogromna satysfakcja i jednocześnie nowe doświadczenie. Nie zniechęcam się jeżeli droga do celu jest wyboista. To raczej jeszcze bardziej mnie motywuje.

Back To Top Call Now Button +48 663 838 845